Учебные материалы


Короткий теоретичний оглядКарта сайта

Загрузка...

Дуже просто створювати візитні картки в Microsoft Publisher. Якщо Ви ввели особисті дані , програма скористається цією інформацією і видасть на екран ефектно оформлену візитну картку. При бажанні її можна відредагувати, вставити логотип чи створити емблему при допомозі Microsoft Publisher. Не обов’язково використовувати всі елементи , включені в шаблон. Окремі елементи можна видалити чи навпаки додати. Крім того, навіть створені при домозі майстрів публікації, як правило, містять заповнювачі тексту і картинок. Їх можна замінити реальним змістом.

Всі елементи публікації розміщені у рамках, які можна переміщати і змінювати, збільшувати чи зменшувати. Існує два основних типи рамок: текстові і рамки для картинок. Рамки, що позначаються точковими лініями, відображаються на екрані, але не друкуються. Простіше всього ідентифікувати тип рамки, помістивши на нього вказівник миші. Вид вказівника миші залежить від його положення в публікації. Програма включає більше 15 різних видів вказівника миші. Деякі рамки мають спеціальне призначення. Прикладом такої рамки є логотип компанії на візитній картці, який включає два типи рамок: одну для тексту, іншу для емблеми. Якщо натиснути на цій рамці, під її нижньою границею появиться кнопка із зображенням палички, яка вказує на наявність Майстра (Wand Wizard), який виконає процедуру створення емблеми.

Функції Майстра створення емблеми (Logo Greation Wizard) доступна у будь-якій публікації, яка містить логотип. Майстер виконує всі кроки, необхідні для встановлення логотипу у призначену для нього рамку. Якщо ж у Вас немає логотипу, можна скористатися майстром, щоб створити його.

Publisher пов’язує логотип з певним набором особистих даних. Якщо вставити (чи створити при допомозі майстра), тоді логотип буде доступний у всіх публікаціях, що використовують цей набір особистих даних. Наприклад, при створенні візитної картки Ви скористались набором особистих даних Інша організація (Other Organization). Після того, коли Ви вставите логотип у візитну картку, він буде доступний будь-якій публікації, яка використовує набір даних Інша організація.

Для зміни зовнішнього виду візитної картки можна змінити компоновку елементів, підібрати оптимальний формат тексту, змінити атрибути шрифта, такі як накреслення чи розмір символів. Так, наприклад:

Курсив надає тексту елегантний вигляд.edu 2018 год. Все права принадлежат их авторам! Главная