Передмова
Учебные материалы


ПередмоваКарта сайта

Загрузка...

Дворцовая площадь в Санкт-Петербурге

English

I course

м. Сміла 2004р

Розглянуто на засіданні комісії філологічних дисциплін

Смілянського технікуму харчових технологій НУХТ

Протокол №___ від “___” ___2004р

Рекомендовано методичною радою

Смілянського технікуму харчових технологій НУХТ

Протокол №___ від “___” ___2004р

“English” I course. Посібник. Укладач: Усенко Т.Й. – Сміла, СТХТ, 2004р

Видання перше

Укладач: Усенко Т.Й.

Відповідальний редактор: Зінченко Т.П.

Рецензент: Бардадим А.Ю.

Передмова

Знання іноземної мови завжди було ознакою високої культури, освіченості. В період розбудови України, її прагнення увійти до складу передових держав Європи, вкрай необхідно дати хороші знання іноземної мови молодому поколінню. Це дасть можливість надходити новому потоку інформації, новим технологіям у виробничу і наукову сферу. Наші молоді спеціалісти зможуть легко користуватися мережею Internet, в якій інформація поширюється здебільшого англійською мовою, найпоширенішою мовою світу.

Мета цього посібника – створити мовне середовище для студентів, стимулювати їх в читанні тематичних текстів і засвоєнні необхідної лексики. За допомогою цілої низки вправ спонукати студентів до дискусії із даної теми і створювати умови для діалогічного та монологічного мовлення. Метою кожного студента повинно стати бажання висловити свою думку з даної теми.

Посібник побудовано відповідно до вимог програми для 1 курсу СТХТ. Він містить 2 розділи і 9 тем, які відповідають 2 модулям 1 семестру: “Учень і його оточення”, “Професії, які обирає людина. Плани на майбутнє”.

Кожна тема починається з підготовчих вправ до читання, читання тексту і цілої низки вправ на розуміння тексту, а саме: відповіді на запитання, вірно підібрані слова, складання запитань до речень. Посібник містить багато тестових завдань на розуміння текстів, ігри-загадки. Кожна тема має свій словник, який підлягає активному засвоєнню. Всі мовленнєві розділи містять цікавий матеріал і завершуються мовленнєвими вправами. Наприклад: студенти повинні розповісти про свою сім’ю, сім’ю свого друга.

Пропонуються рольові ігри, які відтворюють життєві ситуації:

1. Ви зустріли свого колишнього однокласника і хочете знати, як він поживає, де навчається, які його плани, тощо.

2. Ваш старший брат збирається одружитися. Ви розпитуєте його про його наречену.

3. Роблячи покупки в супермаркеті, Ви загубили свого молодшого брата (друга). Ви хочете зробити оголошення. Службовець довідкового бюро розпитує Вас про його ім’я, зовнішність, вік, одяг, тощо.

Щоб підтримати інтерес студентів, посібник містить жарти, прислів’я та приказки з тем, додаткові цікаві тексти для аудіювання.

Unit 1

1. About My Family and Myself.

• Reading and speaking.

You are going to read about the family of Yuriy Kostenko.edu 2018 год. Все права принадлежат их авторам! Главная